Konfor Balon Turu

Balon Turları Kapadokya

Balon turu ile Kapadokya keşfi! Gün doğumu ile peri bacalarını seyre dalacağınız eşsiz bir serüven sizleri bekliyor. Kapadokya'nın simgesi haline gelen Kapadokya balon turlarına siz de katılmak isterseniz hemen rezervasyon yaptırın bu fırsatı kaçırmayın. 

Bu paketimizin fiyat farkı 20 kişilik sepet olmasıdır. Sepetteki kişi sayısına göre fiyatlar değişmektedir.

 

Kapadokya Balon Turu Hakkında Bilgi

Kapadokya sıcak hava balonuna katılacak olan misafirlerimiz uçuştan minimum bir gün önceden rezervasyon yaptırmalıdırlar. Yaptırdığınız bu rezervasyona bağlı olarak balon uçuşu için gerekli bilgilerinizin alınması gerekiyor. Buna bağlı olarak da ekip arkadaşlarımız Kapadokya balon gezisi için hazırlıklarını yaparlar.

Kapadokya balon turu rezervasyon yaptıran misafirlerimize konakladıkları otellerden firmamıza ait lüks araçlar ve tecrübeli şöförlermizle otelden alınış ve otele bırakılış hizmeti veriyoruz. Kapadokya balon kalkış yeri aynıdır ama uçuş bitiminde iniş noktası farklı olması sebebiyle kendi araçlarınızla değil firmamız araçlarıyla transferinizi yapmamız daha doğru olacaktır. Konaklama yapmayacak olan misafirlerimize de alınış için uygun olan yerin konumu paylaşılır yine burada araçlarınızı da güvenli bir şekilde park edebilirsiniz ve paylaşmış olduğumuz konumdan da transferinizi sağlarız.

Hazırlıkların tamamlayan ekip arkadaşlarımız Kapadokya balon uçuşu için sizlere uçuştan bir gün önce konakladığınız otelden alınış saatinizi bildirecektir. Tek yapmanız gereken heyecanlı bir bekleyişin yanı sıra size bildirilen saatte konakladığınız otelin lobisinde beklemek olacak. Size bildirdiğimiz saatte otel odasında beklememeniz gerekiyor. O an geldiğin de transferinizi Kapadokya balon kalkış yerine gerçekleştireceğiz ve burada sizler için özenle hazırlanmış kahvaltı ikramlarınızı alacaksınız. Aynı zamanda burada uçan balonların şişirilme anını izleyecek ve fotoğraflar çekinebileceksiniz. 

Hazırlıkların tamamlamasıyla tecrübeli pilotlarımız tarafından size Kapadokya balon uçuşları emniyeti hakkında kısa bilgi verilecek ve yer ekibi arkadaşlarımız balon sepetlerindeki yerinize sizleri konumlandıracak. Bu işlemlerin ardından eşsiz ve görkemli Kapadokya balon turu gezisi başlayacak.

Peri bacaları ve vadilerin üzerinde süzülürken Kapadokya balon gün doğumuna şahit olacak ve hayran kalacaksınız. Kapadokya balon turları balonlarda dümen olmaması sebebiyle rüzgar yönünde hareket etmektedir. Bundan dolayı her uçuş kendine özgü unutulmaz macera deneyimine sahiptir. Balonlar (3000 feet) ile (5000 feet) arasında yerden yüksekliğe çıkacak doğanın muhteşem görüntüsü ile baş başa kalacaksınız. Kimi zaman peri bacalarına yaklaşacak kimi zaman vadi içlerine girerek Kapadokya'nın bütün estetik dokusunu Kapadokya balon turu ile keşfedeceksiniz.

Bu masalsı Kapadokya balon turu yolculuğumuz hiç bitmesin isteyeceksiniz. Ama o an geldiğinde sizleri yine sürprizlerimiz bekliyor olacak. Uçuşumuzu tamamladıktan sonra Kapadokya balon turları için geleneksel hale getirdiğimiz şampanya kokteyli veriyoruz. Ve bununla da bitmiyor Kapadokya balon gezimize katılan yolcularımıza günün hatırası olarak ve ömür boyu saklayabilecekleri kendi isimlerine özel balon uçuş sertifikası dağıtıyoruz. Kutlama bitiminde yolcularımızı konakladıkları otellere ulaştırırız ve organizasyonumuz son bulur.

Kapadokya Balon Turu Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Firmamızın araçları ile konakladığınız otelden alınış ve bırakılış
 • Kahvaltılık ikramlar
 • 16 kişilik sepetlerde uçuş
 • Gün doğumunda 1 saat uçuş süresi
 • Maske, eldiven ve dezenfektan 
 • Her uçuş öncesi ve sonrası balon sepeti dezenfekte
 • Tecrübeli iki pilot ile güvenli uçuş
 • Tur esnasında pilotlarımız tarafından Kapadokya hakkında bilgi
 • İsminize özel hatıra uçuş sertifikası
 • Uçuş bitiminde şampanya kutlaması
 • Uçuş sigortası
 • Yüzde yüz müşteri memnuniyeti