Kapadokya Balon Turu

Balon Turları Kapadokya

Kapadokya balon turu ile bölgenin esrarengiz vadileri ve peri bacalarının büyüleyici atmosferi sizleri kendine hayran bırakacak. Ayrıca yeni günün birkaç bin 'feet' yükseklikte nasıl doğduğuna daha yakından Kapadokya balon turu ile tanık olacaksınız. İddia ediyoruz Kapadokya balon turları size kendinizi özel hissettirecek, hafızalarınıza unutamayacağınız bir anı olarak kazınacaktır!

Kapadokya balon turları ile 1 saatlik unutulmaz deneyim yaşayacağınız muhteşem serüven fikri kulağa nasıl geliyor? Bulutların arasında Kapadokya uçan balon serüvenine sizleri davet ediyoruz. Cevabınız da evet ise işte burada tam da size göre kaçırılmayacak Kapadokya balon turu fırsatı var. Üstelik gökyüzünde süzülen rengarenk balonlar eşliğinde Kapadokya balon fotoğrafları çekinebilir anılarınızı ölümsüzleştirebileceksiniz. 

Kapadokya Balon Turu Hakkında Bilgi

Kapadokya sıcak hava balonuna katılacak olan misafirlerimiz uçuştan minimum bir gün önceden rezervasyon yaptırmalıdırlar. Yaptırdığınız bu rezervasyona bağlı olarak Kapadokya balon uçuşu için gerekli bilgilerinizin alınması gerekiyor. Buna bağlı olarak da ekip arkadaşlarımız Kapadokya balon gezisi için hazırlıklarını yaparlar.

Kapadokya balon turu rezervasyon yaptıran misafirlerimize konakladıkları otellerden firmamıza ait lüks araçlar ve tecrübeli şöförlerimizle otelden alınış ve otele bırakılış hizmeti veriyoruz. Kapadokya balon kalkış yeri aynıdır ama uçuş bitiminde iniş noktası farklı olması sebebiyle kendi araçlarınızla değil firmamız araçlarıyla transferinizi yapmamız daha doğru olacaktır. Konaklama yapmayacak olan misafirlerimizden Kapadokya balon turu nereden kalkıyor sorusunu çok duyuyoruz. Kapadokya balon turu için uçuş alanı Göreme kasabasında bulunmaktadır. Konaklaması olmayan misafirlerimiz için Kapadokya balon kalkış yerine yakın ve araçlarını en güvenilir şekilde park edebilecekleri bir yer belirlenir oranın konumu paylaşılır, paylaşmış olduğumuz konumdan da transferinizi sağlarız. 

Hazırlıkların tamamlayan ekip arkadaşlarımız uçuştan bir gün önce Kapadokya balon turu kalkış saatlerine göre konakladığınız otelden alınış saatinizi bildirecektir. Tek yapmanız gereken heyecanlı bir bekleyişin yanı sıra size bildirilen saatte konakladığınız otelin lobisinde beklemek olacak. Size bildirdiğimiz saatte otel odasında beklememeniz gerekiyor. O an geldiğin de transferinizi Kapadokya balon kalkış yerine gerçekleştireceğiz ve burada sizler için özenle hazırlanmış kahvaltı ikramlarınızı alacaksınız. Aynı zamanda burada Kapadokya uçan balonların şişirilme anını izleyecek ve fotoğraflar çekinebileceksiniz. 

Hazırlıkların tamamlamasıyla tecrübeli pilotlarımız tarafından size Kapadokya balon uçuşları emniyeti hakkında kısa bilgi verilecek ve yer ekibi arkadaşlarımız balon sepetlerindeki yerinize sizleri konumlandıracak. Bu işlemlerin ardından eşsiz ve görkemli Kapadokya balon turu gezisi başlayacak.

Peri bacaları ve vadilerin üzerinde süzülürken balon turları ile gün doğumuna şahit olacak ve hayran kalacaksınız. Kapadokya balon turları balonlarda dümen olmaması sebebiyle rüzgar yönünde hareket etmektedir. Bundan dolayı her uçuş kendine özgü unutulmaz macera deneyimine sahiptir. Balonlar (3000 feet) ile (5000 feet) arasında yerden yüksekliğe çıkacak doğanın muhteşem görüntüsü ile baş başa kalacaksınız. Kimi zaman peri bacalarına yaklaşacak kimi zaman vadi içlerine girerek Kapadokya'nın bütün estetik dokusunu balon turu ile keşfedeceksiniz.

Bu masalsı Kapadokya balon turu yolculuğumuz hiç bitmesin isteyeceksiniz. Ama o an geldiğinde sizleri yine sürprizlerimiz bekliyor olacak. Uçuşumuzu tamamladıktan sonra Kapadokya balon turları için geleneksel hale getirdiğimiz şampanya kokteyli veriyoruz. Ve bununla da bitmiyor Kapadokya balon gezimize katılan yolcularımıza günün hatırası olarak ve ömür boyu saklayabilecekleri kendi isimlerine özel balon uçuş sertifikası dağıtıyoruz. Kutlama bitiminde yolcularımızı konakladıkları otellere ulaştırırız ve organizasyonumuz son bulur.

Kapadokya Balon Turu Ücrete Dahil Olanlar

 • Firmamızın araçları ile konakladığınız otelden alınış ve bırakılış
 • Kahvaltılık ikramlar
 • 28 kişilik sepetlerde uçuş
 • Gün doğumunda 1 saat uçuş süresi
 • Maske, eldiven ve dezenfektan 
 • Her uçuş öncesi ve sonrası balon sepeti dezenfekte
 • Tecrübeli iki pilot ile güvenli uçuş
 • Tur esnasında pilotlarımız tarafından Kapadokya hakkında bilgi
 • İsminize özel hatıra uçuş sertifikası
 • Uçuş bitiminde şampanya kutlaması
 • Uçuş sigortası
 • Yüzde yüz müşteri memnuniyeti

Kapadokya Balon Turu Fiyat

Kapadokya balon turu fiyatları sepetteki kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Kapadokya balon fiyatları kişi başı olarak yazılmıştır. Kapadokya balon turu fiyatları 2023 günceldir. Kapadokya balon turu ücretleri çocuklar içinde aynıdır. Firmamız sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet ile en uygun ve en ucuz Kapadokya balon turu fiyatları ve fırsatı sunmayı ilke edinmiştir. Üstelik dilerseniz Kapadokya balon turu ödemelerinizi dilerseniz taksitli dilerseniz peşin olarak online ödeme kolaylığımız bulunmaktadır. Nevşehir balon turu fiyatları, fırsatları ve kampanyalar hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.