Kapadokya Klasik Araba Turu

Aktiviteler Kapadokya

Kapadokya klasik araba turu aktivitesi, Kapadokya bölgesindeki en dikkat çekici ve en ilginç aktivitelerden biridir. Bölgedeki birçok güzel vadiler arasından isteğinize göre seçim yapabilir ve orada keyifli vakit geçirebilirsiniz. 

Kapadokya Klasik Araba Turu Gezilecek Yerler

  • Gül Vadisi
  • Aşk Vadisi
  • Kılıçlar Vadisi
  • Zelve Vadisi
  • Kızılçukur
  • Uçhisar
  • Güvercinlik Vadisi

 

Bu rotaların dışında talebinize bağlı olarak Kapadokya'nın diğer vadi ve bölgelerinde de Kapadokya klasik araba turları düzenleyebiliriz.

Kapadokya klasik otomobil turu günün farklı saatlerinde yapılabilmektedir. Dilerseniz gün doğumunda havalanan balonlarla birlikte klasik araç turlarına da katılabilir, fotoğraf ve video çekerek bu muhteşem anları ölümsüzleştirebilirsiniz. Kapadokya Bölgesi'nin muhteşem güzelliklerini görebilir, özellikle gün batımı saatinde veya öğleden sonra klasik bir araç kiralayarak keyifli saatler geçirebilirsiniz. Gün içinde en çok tercih ettiğimiz zaman, balonların havada uçtuğu gün doğumudur. Gün doğumu saatlerinde Kapadokya klasik araba turu aktivitesine katılan misafirlerimizi balonları ve Peri Bacalarını yakından görebilmeleri ve aynı meydanda çekim yapabilmeleri için Gül Vadisi bölgesine götürüyoruz.

Kapadokya Klasik Araba Turu için özel şoförümüz sizi klasik araçlarımız ile konakladığınız otelden alabilir veya acentemize gelerek sizleri bekliyor olacak özel şoförümüz ile klasik araç turuna başlayabilirsiniz. Fotoğraf ve video çekimleri için yanınızda farklı kıyafetler getirebilir, farklı kıyafetlerinizle fotoğraf çekerek renkli kareler yakalayabilirsiniz. Ayrıca profesyonel fotoğrafçılarımız uygun fiyatlarla sizin için profesyonel fotoğraf ve videolar çekebilirler.

Profesyonel fotoğraf ve video çekimlerinin yanı sıra özgün bir atmosfer yaratmak adına Peri Bacaları ve balonların oluşturduğu sahnelerin önünde sedir ve meyve tabağı gibi sunumlar hazırlayarak Kapadokya klasik otomobil turu aktivitesindeki misafirlerimiz için fotoğraf ve videolarınıza farklı ve unutulmaz bir an yaratabiliriz. 

Kapadokya Klasik Araç Modellerimiz

Klasik otomobil turu düzenleyen firmalar arasında en büyük ve en güzel araç filosu firmamıza aittir. Filomuzda 6 farklı güzel klasik araç var ve ayrıca klasik bir motosikletimiz var.

Kapadokya Klasik Araç Turu süresi ne kadardır?

Klasik otomobil turumuz 2 saat sürmektedir. Daha uzun veya daha kısa kiralamalar için bizimle iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsinizTur boyunca rehberimiz klasik araçlarımız ile size eşlik edecektir. 

Kapadokya Klasik Araç Fiyatları

Kapadokya klasik araç fiyatları araba ücreti olarak ödenmektedir. Maksimum 4 kişiliktir araçlarımız.